İL SAĞLIK MÜDÜRLÜĞÜ DAHİLİ TELEFON LİSTESİ
ADI SOYADI BIRIM ADI DAHİLİ
AYSEL AKPINAR İLETİŞİM BİRİMİ 1000
AYNUR TELEK İLETİŞİM BİRİMİ 1001
ASUMAN MERTCAN İLETİŞİM BİRİMİ 1002
ÜLKÜ ATLI ÖZEL KALEM 1011
NURDAN AYDIN ÇİĞDEM ÖZEL KALEM 1012
SEDA ÇOLAK ÖZEL KALEM 1012
YALÇIN UÇAR ÖZEL KALEM MÜDÜRÜ 1013
SEZAYİ YILMAZ İNSAN KAYNAKLARI 1021
ÇETİN GÜLER PERSONEL İSTATİSTİK 1022
ABDULLAH YAZICI İNSAN KAYNAKLARI 1023
SEVDA ADIMAN PERSONEL AİLE HEKİMİ AİLE SAĞLIGI ÇALIŞANLARI İZİN VE ASKERLİK İŞLEMLERİ VE TÜM DOKTORLARIN DHY 1024
GÜLŞAH YILMAZ PERSONEL AİLE HEKİMLERİ ATAMA GÖREVLENDİRME VE ÖZLÜKLERİ 1025
ESİN UZUNGET PERSONEL AİLE SAĞLIĞI ÇALIŞANLARI ATAMA GÖREVLENDİRME VE ÖZLÜKLERİ 1026
GEVHER ÖZLÜ İSM -AH-ASÇ-YSP ATAMA BİRİMİ 1027
SONGÜL AKGÜN İSM -AH-ASÇ-YSP ATAMA BİRİMİ 1028
BÜLENT DAĞCI AH-ASÇ-YSP ATAMA BİRİMİ 1029
MÖMİN BÖYÜKSÜNNETCİ İNSAN KAYNAKLARI AH ASC BİRİMİ 1030
BÜŞRA BİNGÖL ATAMA BİRİMİ 1030
ASİSTAN ERSOY PERSONEL SÜREKLİ İŞÇİ KADROLU İŞÇİ ATAMA GÖREVLENDİRME 1031
ADEM BEBEK PERSONEL İZİN 1032
ABDULMELİK KÖSE PERSONEL VİLAYET MEMURLARI ATAMA GÖREVLENDİRME 1033
ASLI NUR İŞCİ PERSONEL İZİN 1034
DİLEK CAMBAZ PERSONEL AYLIK ÇALIŞMALAR-HİZMET BİRLEŞTİRME-SENDİKA İŞLEMLERİ-PASAPORT İŞLEMLERİ 1035
NEJLA TİLKİDÖGEN PERSONEL UZMAN (AİLE HEKİMLİĞİ- SÜREKLİ İŞÇİ-VİLAYET MEMURLARI) 1036
KENAN AKTEKİN PERSONEL UZMAN TABİBİ ECZACI DİŞÇİ TAYİN İŞLERİ 1037
MURAT DURKUT PERSONEL ECZACI DİŞÇİ TABİB UZMAN TABİB,STRATEJİK PERSONEL GÖREVLENDİRMESİ 1038
FERHAT AKBULUT PERSONEL 663-4924 TABİP BAŞLAYIŞ AYRILIŞ 1039
VAHDETTİN SEZER PERSONEL UZMAN (TABİB UZMAN TABİB DİŞ HEKİMİ ECZACI VE YOLLUK HARCIRAHLAR) 1040
EMRE ÖZ ŞUBE MÜDÜRÜ 1041
DERYA SUCU DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 1042
SULTAN DEMİREL DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 1043
B BLOK ZEMİN KAT ÇAYOCAĞI B BLOK ZEMİN KAT ÇAYOCAĞI 1044
NEVİN DALDAL DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 1045
TEKİN ŞİMŞEK DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 1046
REFİKA REVA ÇİFTÇİOĞLU PERSONEL ADAY MEMURLARI - FİİLİ HİZMET-MAL BİLDİRİMİ 1047
ÖMER KAYA PERSONEL ÜCRETSİZ İZİNLER- ÇALIŞMA VE HİZMET BELGELERİ-HİZMET PUAN İTİRAZLARI 1048
ÖMER ÖZOĞUL PERSONEL ÖZLÜK BİRİM SORUMLUSU 1049
DERYA PEHLUVAN PERSONEL EMEKLİLİK-İNTİBAK-TERFİ 1050
ERSİN YÜCEL PERSONEL ASKERLİK İŞLEMLERİ-GÜVENLİK GÖREVLİLİLERİ (SÜREKLİ İŞÇİ) İŞLEMLERİ 1052
HALİL REFİ AYTEK DİSİPLİN BİRİMİ 1053
UĞUR AKSAKALLI DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 1053
SONER ACET DİSİPLİN BİRİMİ 1054
BÜLENT SAMAT DİSİPLİN İŞLEMLERİ BİRİMİ 1055
YAŞAR ÖZEN BASIN BİRİMİ 1056
SALİH YALÇIN BASIN BİRİMİ 1057
AHMET MIZRAK DİSİPLİN BİRİMİ 1060
İDRİS TİMUR DİSİPLİN BİRİMİ 1061
FİGEN DURAN DİSİPLİN BİRİMİ 1062
FİLİZ SAĞOL DİSİPLİN BİRİMİ 1063
NURETTİN KÜÇÜK ATAMA VE GÖREVLENDİRME 1065
E. FÜSUN KARAŞAHİN BAŞKAN YARDIMCISI 1081
SÜMEYYE YILDIZ BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1082
MİNE ÇAĞLAR BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1083
ELİF AKCAN BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1084
ORHAN TURFAN AİLE HEKİMLİĞİ İZLEME VE DEĞERLENDİRME 1085
BURCU BAYRAK AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1086
HATİCE DEMİRDEN AİLE HEKİMLİĞİ BİRİMİ 1087
UTKUCAN KURT İZLEME DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1091
NİHAT KAYA İZLEME,DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK 1092
RUKEN AYGAZ PSİKOLOG 1092
KADER AYÇA ALKAN RAPOR BİRİMİ 1093
EDA YILMAZ İZLEME DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1093
RABİA YAZGAN İZLEME DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1094
CÜNEYT IŞIK İZLEME DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1095
SEMRA YILMAZ İZLEME, DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK 1096
SELÇUK BÜYÜKER HALK SAĞLIĞI 1097
OĞUZHAN AVKIRAN ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1098
ELA AYDOĞAN YAĞAN BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR BİRİMİ 1099
PINAR GÜNAY ALTUN ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1100
MÜZEYYEN KÖKSAL RUH SAĞLIĞI BİRİMİ 1101
BİRGÜL İBİŞOĞLU BAŞKAN 1102
MUSTAFA ARI SEKRETERLİK 1103
ÖZNUR ÖZKURT SEKRETERLİK 1103
SEVGİ YILMAZ ÇEKÜS 1104
ELA AKAL ÇEKUS 1105
GÜLDEN ELNAR ÇEKÜS 1106
BURCU OĞUZ ÇEKÜS 1107
KUMSAL GÜNEŞ ÖZCAN ÇEKÜS BİRİMİ 1108
FEVZİYE HANDAN EZİRMİK ÇOCUK,ERGEN,KADIN VE ÜREME SAĞLIĞI BİRİMİ 1109
ÇİĞDEM GÜNAYDIN ÇEKÜS BİRİMİ 1110
AHMET ALKAN ÇEKÜS 1111
AYŞE USTA ÇEKÜS BİRİMİ 1112
HİLMİ UĞUR BİRİM DOKTORU 1113
SİBEL ÇİLTAŞ ÇEVRE MÜHENDİSİ 1114
TAYYAR ÇELİK KANSER BİRİMİ 1115
DUYGU HAS KANSER BİRİMİ 1116
KÜBRA TUNÇEL BULAŞICI OLMAYAN HASTALIKLAR VE KRONİK DURUMLAR BİRİMİ, SAĞLIKLI BESLENME VE HAREKETLİ HAYAT BİRİMİ (2 BİRİM) 1117
EDA MUTLU ÖĞRENCİ STAJLARI 1118
ELVAN AYVAZ UZMANLIK BELGESİ/SERTİFİKALAR 1119
ÖZLEM KÜTÜKER YSP DİPLOMA TESCİLİ 1120
YILDIRIM KİREÇLİGÖL BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1131
YUNUS AKTEPE SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1132
ALPEREN AKBAŞ BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK 1133
GÖKALP ÖZ SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ - UZMAN 1134
SERDAR ÖZDEMİR SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1135
GÜRKAN KUMARTKUN BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1136
SERKAN DELİKAYA BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1137
RAMAZAN ÇOLAK BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK 1138
YAKUP YEŞİL BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK 1139
AHMET AKTAŞ BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK 1140
MURAT AKBULUT SAĞLIK BİLGİ SİSTEMLERİ BİRİMİ 1141
İBRAHİM TANAS ARAÇ TAKİP BİRİMİ 1151
ÜNAL BİNGÖL ARAÇ SEVK BİRİMİ 1152
MUSTAFA SOLAK ARAÇ TAKİP BİRİMİ 1153
ELANUR YILMAZ BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK BİRİMİ (TEKNİK SERVİS) 1154
ŞENER KABAN BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK BİRİMİ (TEKNİK SERVİS) 1155
İSMAİL AŞIKOĞLU GİDEN EVRAK KAYIT 1157
MEHMET HAS EVRAK KAYIT GİDEN 1158
HAKKI KÜÇÜKYILDIZ EVRAK KAYİT GİDEN 1159
NURULLAH DAĞ EVRAK KAYIT BİRİMİ (GELEN)*****(GİDEN) 1160
İRFAN KAYA EVRAK KAYIT - GELEN EVRAK 1161
VEDAT DEMİR EVRAK KAYITGELEN EVRAK 1162
NECMETTİN EŞKİSU GELEN EVRAK 1163
HAKAN EFE BİLGİ İŞLEM-İÇ KONTROL (KURUMSAL ÇÖZÜMLER-YAZILIM-SİSTEM) 1164
BAYDETTİN KARAGÖZ KONFERANS SALONU 1166
ASİYE KARACA KAMU HİZMETLERİ 1167
UĞUR AVUN RUH SAĞLIĞI BİRİMİ 1168
SERKAN ALPAGÜL ARAÇ TAKİP BİRİMİ 1169
BURHANETTİN CANDAN RAPOR BİRİMİ 1170
YEMEKHANE İÇİ YEMEKHANE-AŞÇILAR 1176
A-BLOKA 1. KAT ÇAY OCAĞI ÇAY OCAĞI 1176
MUSTAFA BALİ-AHMET ÇAKIR-HAKAN EFE-ENES TAŞCI YEMEKHANE-İDARE 1177
OZAN ULAŞ İHTİYAÇ TESPİT 1181
RESUL ŞAHİN İHTİYAÇ TESPİT(EVRAK) 1181
SEHER KAÇMAZ KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 1182
İBRAHİM ÖZDEMİR TÜTÜN BİRİMİ 1183
ATİLLA KOÇER ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1184
CANAN ŞİMŞEK HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 1185
MEZHER YAVİLİOĞLU HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 1186
NURAN GÜRBÜZ HASTA HAKLARI İL KOORDİNATÖRLÜĞÜ 1187
ŞEREF DENİZ ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ TÜTÜN BİRİMİ 1188
HULUSİ OLUĞ ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1189
MEMET GÖVERÇİN ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ TÜTÜN BİRİMİ 1190
ZEKİ MERAL ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1191
İDRİS KILIÇ İDARİ MALİ İŞLER 1192
HÜSEYİN AKPINAR ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1193
HATİCE GEYEN TÜTÜN BİRİMİ 1193
KADER KAYAOĞLU ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ 1194
EBRU GÜNER AYDIN TÜTÜN BİRİMİ 1196
AYNUR ÇOŞKUN TÜTÜN BİRİMİ 1197
AYNUR COŞKUN TÜTÜN BİRİMİ 1197
SELAHATTİN ERSOY TÜTÜN BİRİMİ 1198
ADEM DEMİREL ŞUBE MÜDÜRÜ 1199
BÜNYAMİ EROL ÇEVRE SAĞLIĞI BİRİMİ TÜTÜN BİRİMİ 1200
SERAP ÖZER BİRİM SORUMLUSU 1203
ORHAN KOŞAN TEKNİK BİRİM 1204
ÖZLEM ÇETİN BULAŞICI HASTALIKLAR 1205
SEVİL EKEROĞLU BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1206
İLKNUR BAŞIBÜYÜK BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1207
ELİF ATAN BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1208
MÜKREMİN TOSUN BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1209
MUHAMMED EREN ALTAŞ BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1209
ÖZLEM DURMAZ BULAŞICI HASTALIKLAR ( TÜBERKÜLOZ ) BİRİMİ 1210
MİNE ÖZDEMİR VERİMLİLİK VE KALİTE UYGULAMALARI BİRİMİ 1211
MUHİTTİN AKPINAR FUHUŞLA MÜCADELE BİRİMİ 1212
ASUMAN CEYLAN TÜBERKÜLOZ BİRİMİ 1213
YUNUS BÜYÜKYILMAZ AŞI PROGRAMLARI BİRİMİ 1214
AKIN ORTA BULAŞICI HASTALIKLAR 1215
ALEV AĞAOĞLU TOPLUM SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ 1216
NİHAL FIRINCI TOPLUM SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ 1217
MÜNİR ÇÖTOĞLU TOPLUM SAĞLIĞI HİZMETLERİ BİRİMİ 1218
MEHMET FATİH BİNGÖL VERİMLİLİK VE KALİTE UYGULAMALARI 1219
HATİCE ÇAKIR ŞAHİN MALİ HİZMETLER BİRİMİ 1220
ÖZGÜR ÇELEBİ KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI - BAŞKAN 1240
SELÇUK GÖĞTAŞ KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI ÖZEL KALEM 1241
ŞAHİN YAZICI KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI BAŞKAN YARDIMCISI 1242
ZAFER DÖNMEZ BAŞKAN YRD. 1243
GÜLAY ULUDAĞ HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 1244
ARZU TAŞKIN HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 1245
HÜSNİYE FERAH HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 1246
SEYHAN AKAR SAĞLIK BAKIM VE HASTA HİZMETLERİ BİRİMİ 1247
MEHTAP BASTEM HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 1248
PINAR VATANDAŞ HASTANE HİZMETLERİ 1248
ŞUHEDA GÜLAY DEMİR VERİMLİLİK VE KALİTE BİRİMİ 1248
SAİME ÖZÜNAL HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 1249
HÜSEYİN ÖNAL HASTANE HİZMETLERİ BİRİMİ 1249
YAŞAR NURİ AKAN ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ 1250
ENDER KILIÇ ÇEVRE YÖNETİM BİRİMİ 1251
VİLDAN KARABIYIK TIBBİ CİHAZ VE İLAÇ BİRİMİ 1252
ZEHRA BEGÜM KOÇAK . 1252
ZUHAL AK İSTATİSTİK, ANALİZ VE RAPORLAMA, BİLİMSEL ÇALIŞMALAR BİRİMİ 1254
TARKAN AVCIOĞLU KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ VE BAŞKANLIĞI 1255
MURAT TÜRKER TÜFEKÇİ KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI GENEL EVRAK BİRİMİ 1255
GÜNEŞ KALKAN YARDIM SAĞLIK BAKIM VE HASTA HİZMETLERİ BİRİMİ 1256
MİRAÇ SELCEN ÖZKAL HASTANE HİZMETLERİ BİRİM SORUMLUSU 1257
GÖKHAN ARAS KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1257
MEHMET EMİN ÖZHAN KAMU HASTANELERİ HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1258
ZİNNUR KONYALI DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1270
SİNEM AYCAN EKİNCİ DESTEK HİZMETLERİ ( SEKRETERLİK ) 1271
FIRAT YAVUZ DÖNER SERMAYE MUHASEBE BİRİMİ - MUHASEBE YETKİLİSİ 1272
DERYA ALEMDAR DÖNER SERMAYE SAYMANLIK 1273
HATİCE ESENBUGA DÖNER SERMAYE SAYMANLIK 1274
ASUDE ŞEYMA ÖZTÜRK DÖNER SERMAYE SAYMANLIK 1275
NECİP TEPELER DÖNER SERMAYE SAYMANLIK 1276
VEYSİ TAŞDEMİR DÖNER SERMAYE SAYMANLIK 1277
AKIN MORKOÇ DÖNER SERMAYE SAYMANLIK 1278
NUR BAKİ TOPÇU DÖNER SERMAYE SAYMANLIĞI 1279
METİN YAZICI DÖNER SERMAYE SAYMANLIĞI 1280
YAVUZ SELİM YILMAZ DÖNER SERMAYE SAYMANLIK 1281
HİLAL TEKİN DÖNER SERMAYE SAYMANLIK BİRİMİ 1282
ASLI SANCAR DÖNER SERMAYE SAYMANLIK BİRİMİ 1283
HATİCE AKTEPE DÖNER SERMAYE SAYMANLIK BİRİMİ 1284
İBRAHİM ETHEM ERTEK DÖNER SERMAYE MUHASEBE BİRİMİ 1285
TALİP TOHUMCU DÖNERSERMAYE MUHASEBE BİRİMİ 1286
RACİ KILIÇ DÖNER SERMAYE 1287
MEHMET FİDAN BÜTÇE VE TAHAKKUK BİRİMİ 1288
FUAT TUNA SÖZLEŞME TAKİP VE MALİ ANALİZ BİRİMİ 1289
OKAN KAVALCI VERİMLİLİK VE KALİTE UYGULAMALARI 1290
AHMET HAKAN DEMİRCİ İHTİYAÇ TESBİT 1291
MEHMET LÜTFÜ SEYRET İHTİYAÇ VE SÖZLEŞME TAKİP MALİ ANALİZ BİRİMİ 1292
AZİZ TERZİ İHTİYAÇ TESPİT VE STOK YÖNETİMİ 1293
ERCAN KAYA BÜTÇE GİDER TAHAKKUK BİRİMİ 1294
ADEM AKTEPE BÜTÇE GİDER TAHAKKUK BİRİMİ 1295
CENGİZ TOSUN BASIN YAYIN 1296
ADEM KUL MALİ İŞLER 1296
BURHAN ALTUĞ AİLE HEKİMLİĞİ MAAŞ MUTEMETLİĞİ 1298
CANSU ARAZ MUTEMETLİK VE EK ÖDEME 1299
ENGİN CANDAN 663 SÖZLEŞMELİ MUTEMETİ 1300
ŞEYMA NUR KARAHAN 4924 İŞÇİ 4/B MUTEMETİ 1301
MEDİNE SEVERLİ 4924- İŞÇİ- 4/B MUTEMEDİ 1302
AHMET ALTUN 4924 İŞÇİ 4/B MUTEMETİ 1303
BUKET ÇELİK DÖNER SERMAYE EK ÖDEME 1304
ONUR KÜNDEN GEÇİCİ GÖREV HARCIRAHLARI, EK DERS ÜCRETLERİ VE MUTEMETLİK 1305
FATİH ÖZTÜRK EK ÖDEME 1306
AYSEL MUTLU DÖNER SERMAYE EK ÖDEME 1307
DİLEK ÖZEL EK ÖDEME MUTEMETİ 1308
NECMİ İNCE DÖNER SERMAYE EK ÖDEME MUTEMETİ 1309
AHMET AKBAŞ BÜTÇE VE TAHAKKUK BİRİMİ 1310
SEBAHADDİN BAYRAKTUTAN BÜTÇE VE TAHAKKUK BİRİMİ 1311
LOKMAN CAMCI BÜTÇE TAHAKKUK BİRİMİ 1312
MURAT EZİRMİK 657 SAYILI KANUN MEMUR MAAŞ MUTEMETİ 1313
MEHMET ALİ GÜVEN STAJYER MAAŞ VE TAYİN YOLLUK MUTEMEDİ 1314
ALİ KARAKAŞ MALİ HİZMETLER BİRİMİ İNŞAAT MÜHENDİSİ 1315
İKRAM TOHUMCU YATIRIMLAR BİRİMİ 1316
SALİHA SULTAN ALBAYRAK ÖZDEMİR MALİ HİZMETLER 1318
MEMNUNE ÜNLÜER ALAYLAR YATIRIM BİRİMİ 1319
MURAT UÇAR YATIRIM BİRİMİ 1320
OĞUZ İLHAN SERATLI YATIRIM BİRİMİ 1321
KÜBRA TANRIKULU BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1321
MURAT BEDİR SATIN ALMA (TIBBİ ALIMLAR) 1322
SADIK YİĞİT TÜM ALIMLAR VE TEDARİK BİRİMİ (TIBBİ ALIMLAR) 1323
TANER KUŞLU YATIRIM BİRİMİ 1324
KORAY ERCE YATIRIM BİRİMİ 1325
TARIK KARABEY YATIRIM BİRİMİ 1326
İRFAN YILDIZER YATIRIMLAR BİRİMİ 1327
AYŞE HANIM US YATIRIM BİRİMİ 1328
ERDİNÇ YANIK MALİ HİZMETLER 1328
ARİF EMRE YENTİMUR TÜM ALıMLAR (TıBBİ ALıMLAR) 1329
MUHAMMET LÜTFÜ COŞKUN TÜM ALIMLAR VE TEDARİK YÖNTEMLERİ(TIBBI ALIMLAR) 1330
YUNUS KAPLAN SATIN ALMA (TIBBİ ALIMLAR) 1331
MUHAMMET TUNCAY BAŞKAN YARDIMCISI 1332
GÖKHAN İNCESU TEKNİK BİRİM 1333
HİLAL KARAGÖZ HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 1334
HİLAL ÖZ HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 1335
AHMET HAKAN YAZGI TÜM ALIMLAR VE TEDARİK YÖNTEMLERİ BİRİMİ (İDARİ ALIMLAR) 1337
FATİH YILMAZ TÜM ALIMLAR VE TEDARİK YÖNTEMLERİ BİRİMİ (İDARİ ALIMLAR) 1337
MUSTAFA KOÇAK MALİ HİZMETLER 1338
HALİL İBRAHİM DENİZ TÜM ALIMLAR VE TEDARİK YÖNTEMLERİ BİRİMİ 1339
ERSAN ERDOĞMUŞ TÜM ALIMLAR VE TEDARİK YÖNTEMLERİ BİRİMİ 1340
SERKAN ULABA LOJMANLAR BİRİMİ 1343
HÜSEYİN ŞİŞMAN ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI ÖZEL KALEM 1344
SALİM AKIN BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1345
İSMAİL ÖZGÖRAL BİLGİ İŞLEM VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1347
HAVVA ERGÜN HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 1348
BURCU İLKAY ŞENGÜL HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 1349
ORHAN KILIÇ BEYAZ KOD BİRİMİ 1350
YILMAZ BOZKURT HUKUK VE MUHAKEMAT BİRİMİ 1351
RECEP ÖZCOŞAR TÜM ALIMLAR VE TEDARİK BİRİMİ 1352
MUHARREM ÖZASLAN TÜM ALIMLAR /SATINALMA/DOĞRUDAN TEMİN 1353
BİLAL AĞRI TÜM ALIMLAR VE TEDARİK YÖNTEMLERİ BİRİMİ 1354
HÜSEYİN KUMBASAR TÜM ALIMLAR VE TEDARİK YÖNTEMLERİ BİRİMİ 1355
NEHRİ DEMİRAY MUTEMETLİK VE EK ÖDEME BİRİMİ 1356
AHMET POLAT MALİHİZMETLER VE ( AİLE HEKİMLİĞİ TİCARİ ALANLAR) BİRİMİ 1357
FUAT CANDAN YATIRIM BİRİMİ 1358
HALUK YEŞİLYURT LOJMANLAR BİRİMİ 1359
FATMA DEMİREL KAYNAK GELİŞTİRME VE TİCARİ ALANLAR 1360
HALİL İBRAHİM KARACA TÜM ALIMLAR /SATINALMA-TAAHHÜT DOSYASI HAZIRLAMA 1361
MURAT CİNİSLİ TÜM ALIMLAR- SATIN ALMA- SÖZLEŞME 1362
RAHİM TAŞBAŞI TÜM ALIMLAR /SATINALMA 1363
ARAÇ TAKİP BİRİMİ ŞOFÖRLER ODASI 1364
SALİH KILIÇ ŞOFÖRLER ODASI 1364
ARİF CEYLAN TEKNİK BİRİM 1366
ÖMER AKBULUT DESTEK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1371-1271
A-BLOKA ZEMİN KAT ÇAY OCAĞI A-BLOKA ZEMİN KAT ÇAY OCAĞI 1404
ÖZLEM KAHRAMAN BULAŞICI HASTALIKLAR BİRİMİ 1407
İBRAHİM BİNGÖL ÖZEL KALEM 1408
ADEM MÜJDECİ GÜVENLİK 1408
HARUN UYGUN GÜVENLİK 1408
İBRAHİM ARPAT DANIŞMA 1408
MUSA KELLECİOĞLU GÜVENLİK 1408
MURAT GÜNGÖR GÜVENLİK 1408
ÖMER KAYA GÜVENLİK 1408
YAKUP BAYRAM GÜVENLİK 1408
AHMET VEFA GÜVENLİK 1408
MUSTAFA ÖZDEMİR SATIN ALMA VE SÖZLEŞME BİRİMİ 1420
OSMAN ARSLAN YATIRIM BİRİMİ 1422
ABUBEKİR ATEŞ TEKNİK BİRİM 1423
MURAT AKYOL TEKNİK BİRİM 1424
GÜLŞAH KARAMAN AŞI PROGRAMLARI BİRİMİ 1426
SELDA BAĞCİ DESTEK HİZMETLERİ TEKNİK BİRİM 1438
B-BLOKA 1. KAT ÇAY OCAĞI B-BLOKA 1. KAT ÇAY OCAĞI 1441
B-BLOKA 2. KAT ÇAY OCAĞI B-BLOKA 2. KAT ÇAY OCAĞI 1442
B-BLOKA 3. KAT ÇAY OCAĞI B-BLOKA 3. KAT ÇAY OCAĞI 1443
B-BLOKA 4. KAT ÇAY OCAĞI B-BLOKA 4. KAT ÇAY OCAĞI 1444
B-BLOKA 5. KAT ÇAY OCAĞI B-BLOKA 5. KAT ÇAY OCAĞI 1445
B-BLOKA 6. KAT ÇAY OCAĞI B-BLOKA 6. KAT ÇAY OCAĞI 1446
B-BLOKA 7. KAT ÇAY OCAĞI B-BLOKA 7. KAT ÇAY OCAĞI 1447
A-BLOKA 2. KAT ÇAY OCAĞI A-BLOKA 2. KAT ÇAY OCAĞI 1448
A-BLOKA 3. KAT ÇAY OCAĞI A-BLOKA 3. KAT ÇAY OCAĞI 1449
A-BLOKA 4. KAT ÇAY OCAĞI A-BLOKA 4. KAT ÇAY OCAĞI 1450
A-BLOKA 5. KAT ÇAY OCAĞI A-BLOKA 5. KAT ÇAY OCAĞI 1451
AHMET ÇAKIR YEMEKHANE İDARE 1455
HİKMET ÇALIŞKAN MALİ HİZMETLER KİRALAMA 1458
ZEMİN KAT TOPLANTI ODASI 145925
SİBEL ÇİNTİMAR BALA PERSONEL HİZ. BAŞKANLIĞI 1460
CEVAT CANER KILIÇ RUH SAĞLIĞI BİRİMİ 1462
MUHAMMET KARAHAN PERSONEL 663-4924 TABİP BAŞLAYIŞ AYRILIŞ 1463
HASAN KUTAN BİLGİ SİSTEMLERİ 1464
MUHAMMET ZEKİ BOLİ ATAMA 1468
MERYEM TURAN TARHAN ECZACILIK BİRİMİ 1472
HÜLYA ÜRKER İZLEME DEĞERLENDİRME VE İSTATİSTİK BİRİMİ 1474
M.TAHA ARDAHANLIOĞLU EĞİTİM BİRİMİ 1476
OĞUZHAN AYGÜN İL AMBULANS SERVİSİ BAŞHEKİMİ 1601
MURAT MAKSUT ÇALBAY İL AMBULANS SERVİSİ BAŞHEKİMİ 1601
MİHRİBAN YAZICI İL AMBULANS SERVİSİ BAŞHEKİM YARDIMCISI 1602
ESRA YEVGİ ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BAŞKANLIĞI 1603
ÜSAME ÖMER DEMİR ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ SAĞLIK HİZMETLERİ 1604
MUSTAFA URHAN 112 ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ 1606
İSMAİL AKIN ASOS İL SORUMLUSU KALİYE YÖNETİM DİREKTÖRÜ 1607
MUHAMMER ÇOLAK KALİTE BİRİMİ 1608
CELAL TOPHANE EVRAK KAYIT - PERSONEL ÖZLÜK 1609
MUHAMMET HANİFİ TURAN 112 İL AMBULANS SERVİSİ PERSONEL ÖZLÜK BİRİMİ 1610
SERKAN ÜSTÜNDAĞ PERSONEL ŞUBE 1611
TUBA ÇAKMAK ASOS BİRİMİ 1612
ÇİĞDEM TURAN ASOS BİRİMİ 1613
SULTAN ARSLAN ASOS BİRİMİ 1614
SELÇUK MERAL ŞUBE MÜDÜRÜ 1615
AYŞE AKBULUT TıBBİ CİHAZ VE BİOMEDİKAL 1616
EBRU KILIÇ TIBBİ CİHAZ VE BİOMEDİKAL 1617
EBUBEKİR ŞEKER TIBBİ CİHAZ VE BİOMEDİKAL 1618
İLHAN TELCİ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ ECZACILIK VE BİYOMEDİKAL BİRİMİ: BİRİM YETKİLİSİ 1619
UTKU AĞIRBAŞ ŞUBE MÜDÜRÜ 1620
MELEK KAYA ECZACILIK BİRİMİ 1621
AYŞE GÜLÇİN GECİKLİ İLAÇ VE ECZACILIK 1623
MUHAMMET ÖZTÜRK ECZACILIK 1624
AHMET YILDIRIM İL KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ 1625
BÜNYAMİN ARSLAN İL KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ 1626
HÜSEYİN ŞENYAYLA İL KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ 1627
CELAL GÜNEY DİSİPLİN BEYAZKOD 1628
NECATİ USLU DİSİPLİN BİRİMİ 1629
NİDAİ YAŞARBAŞ AYNİYAT BİRİMİ 1630
ERKAN ÇAVAŞ AYNİYAT 1631
CAHİT ARAS AYNİYAT BİRİMİ 1632
MUHSİN AYDENİZ AYNİYAT BİRİMİ 1633
NURULLAH NOHUTÇU PERSONEL KOORDİNASYON BİRİMİ 1634
BURAK YILDIRIM AMBULANS TEKNİK BİRİM 1635
SECAATTİN SEVİM 112 ULAŞTIRMA BİRİMİ 1636
ENES SANAY - GÖRKEM KENGER 112 EĞİTİM BİRİMİ 1637
ALPASLAN TAŞBAŞI 112 EĞİTİM BİRİMİ 1638
112 KKM GUVENLİK GUVENLIK 1639
EMİN KELLECİOĞLU GÜVENLİK 1639
112 KKM ÇAY OCAĞI ZEMİN KAT 112 KKM ÇAY OCAĞI ZEMİN KAT 1640
BATTAL ADIGÜZEL UMKE BİRİMİ 1641
İBRAHİM ESEN AFET BİRİMİ 1642
ZEKİ DİLER TEKNİK BİRİM 1643
İBRAHİM KARAGÖZ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ 1644
MUSTAFA ARDAHANLIOĞLU ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ 1645
ZAHİDE ALTUNDAĞ ÖZEL SAĞLIK HİZMETLERİ 1646
MUSTAFA ALGÜL ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1647
ESMA KILIÇ ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1648
ALİ KEMAL KOÇAK ACİL SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1650
HATİCE BİLGİN KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 1651
DİLEK KOTAN KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 1652
DİLAN TAŞDEMİR KAMU SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1653
MUSTAFA AKSOY KAMU SAĞLIK HİZMETLERİ BİRİMİ 1654
HAVA ESEN GÜNEY KAMU SAĞLIK TESİSLERİ BİRİMİ 1654
FATMA CİRİTCİ SAĞLIĞIN GELİŞTİRİLMESİ / İZLEME VE DEĞERLENDİRME / TİG BİRİMİ 1656
SÜMEYYE SAYGIN İL KALİTE KOORDİNATÖRLÜĞÜ (KLİNİK KALİTE) 1657
SEDEF ÇETİN SÖZLEŞMELİ YÖNETİCİ PERFORMANS DEĞERLENDİRME BİRİMİ 1659
BANU PALAZOGLU SÖZLEŞMELİ YÖNETİCİ PERFORMANS BİRİMİ 1660
TARIK DAŞKIN SİVİL SAVUNMA ŞUBESİ 1661
HİLMİ YAVİLİOĞLU SİVİL SAVUNMA ŞUBESİ 1662
HALİT YELEÇ SİVİL SAVUNMA ŞUBESİ 1663
FATMA SEVİNÇ ECZACILIK BİRİMİ 1664
112 KKM ÇAY OCAĞI 2.KAT 112 KKM ÇAY OCAĞI 2.KAT 1665
MUSTAFA BALİ YEMEKHANE 1668
2019 © Erzurum İl Sağlık Müdürlüğü - Bilgi İşlem Merkezi